Detaylar

Kalite Kontrol ve GES Onayı

GES Europe, sıkı kalite kontrol aşamalarına sahiptir ve her hammadde bloğuna GES Onay etiketleri koyar. Lütfen ayrıntılar için bizimle iletişime geçiniz.

GES Kalite Kontrol süreci 4 bölümden oluşur: Yaklaşık 3 saat süren makro kontrol, mikro kontrol, ürünün onayı ve paketleme / stoklama. Sizin için bu, istikrarlı ve tutarlı kalitede grafit ürünleri alacağınız anlamına gelir. Deponuzdaki bloklar, çubuklar ve elektrotlar aynı yoğunluğa sahiptir bu durum grafit ürünlerin en önemli özelliğidir.

Alacağınız Ürün

İnceleme sonuçları 2-4 sayfalık tam DINA4 belgelerinde kapsamlı bir şekilde belgelenmiştir. Her bir grafit elektrot veya ince taneli grafit öğe için veriler, yığın yoğunluğu, ağırlık ve elektriksel direnç gibi 5 önemli teknik parametrenin kapsamlı bir listesinde sunulur. Tablo formatında açıkça düzenlenmiştir. Siparişinizi verdikten sonra 2 hafta içerisinde sertifikalarımızı elinizde tutarsınız.

Testler, 4970 m2'lik bir arazide 2 deneyimli makine mühendisi liderliğindeki 28 başlı kalite güvence ekibimiz tarafından yapılmaktadır. GES Asia Pacific, 6 yıldır Grafit testine odaklanıyor.

Kalite Kontrol ve GES Onayı

Tüm testler tamamlandıktan sonra, Euro-Palette'ler, mavi GES® Europe kalite ibaresini gösteren GESApprovalTM adlı 14cmx8cm'lik bir onay damgası alır. Bizden alacağınız her palet mutlaka kalite onay etiketimizi taşımalıdır.

GES Para İadesi - Garanti

GES firması talep ettiğiniz malzemeyi kalite kontrolünde test edilen Minimum Yoğunlukta teslim edememesi durumunda paranızın % 100'ünü geri alacağınızı garanti eder. Bu durum analiz sertifikasında belirtilenden daha düşük bir minimum yoğunluk tespit etmeniz durumunda, paranızın% 100'ünü geri ödeme hakkına sahip olduğunuz anlamına gelir.